Święto hufca Kielce-Powiat 2023

⚜️ Dziś odbyło się Święto Hufca ZHP Kielce-Powiat, które obchodzimy co roku z okazji nadania hufcowi imienia Edmunda Massalskiego.

⚜️ Spotkaliśmy się w Kielcach, aby wziąć udział w grze miejskiej, która przybliżyła nam postać naszego bohatera, pozwoliła odwiedzić najbardziej znane, ale też nowe miejsca i podczas której musieliśmy wykonywać różnorodne zadania, także interaktywne.

⚜️ Podsumowanie wydarzenia odbyło się na placu Stefana Żeromskiego, pod pomnikiem AK. Poprowadziły je Komendantka Hufca, phm. Olgi Zawodnik-Purtak i Komendantka wydarzenia, pwd. Wiktorii Szcześniak, a była z nami Świętokrzyski Wicekurator Oświaty Katarzyna Nowacka, która podziękowała i pogratulowała wszystkim udziału w dzisiejszej grze miejskiej.

⚜️ Dziękujemy wszystkim za udział w naszym Święcie Hufca! 😍

Może Ci się również spodoba