Bieg Harcerski na Radostową i Wymysloną

⚜️ Dziś odbył się “Bieg Harcerski na Radostową i Wymysloną”, który swój start i metę miał na terenie Żeromszczyzny w Ciekotach. Ruszyliśmy spod Centrum Edukacji i Kultury “Szklany Dom” i dworku Stefana Żeromskiego, bohatera naszej Chorągwi. ⚜️ W wydarzeniu wzięło udział 16 patroli zuchowych i harcerskich z: Bodzentyna, Brzezinek, Chmielnika, Daleszyc, Dębskiej Woli, Kajetanowa, Łącznej, Masłowa, Mąchocic Kapitulnych, Pierzchnicy, Samsonowa, Tumlina, Zagnańska. Łącznie dokładnie 255 osób 😍⚜️ Poranek powitał nas dużym przymrozkiem, ale pogoda szybko się zmieniła i na całej trasie towarzyszyło nam słońce 🌞 Zarówno zuchy, jak i harcerze zdobyli dziś szczyt Radostowej, a harcerze dodatkowo wybrali się na górę Wymysloną. Na trasie mieli do wykonania różne zadania. A na mecie na wszystkich czekało ognisko z kiełbaskami 🌭⚜️ Dyplomy i nagrody za udział w biegu wręczali: phm. Olga Zawodnik-Purtak, Komendantka Hufca Kielce-Powiat, pwd. Krzysztof Miernik, komendant biegu i Tomasz Lato, Wójt gminy Masłów.⚜️ Projekt “Bieg Harcerski na Radostową i Wymysloną” był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Dziękujemy za nieocenioną (i smaczną…) pomoc Chorągiew Kielecka ZHP , za udostępnienie miejsca Centrum Edukacji i Kultury Szklany Dom w Ciekotach, a także Gmina Masłów.❤️ Dziękujemy wszystkim za wspaniałe spotkanie! ❤️

Może Ci się również spodoba