Zmiany w składzie komendy hufca

⚜️ 7 października 2023 odbył Zjazd Zwykły Hufca Kielce-Powiat kończący kadencję dotychczasowej Komendy Hufca i dokonujący wyboru nowych władz.

⚜️ Komendantką Hufca na drugą kadencję została wybrana phm. Olga Zawodnik-Purtak.

⚜️ W skład Komendy wchodzą:

– pwd. Jowita Kiślak – Skarbniczka Hufca,

– hm. Izabela Paszowska – Zastępczyni Komendantki ds. kształcenia,

– phm. Jakub Szczepański – Zastępca Komendantki ds. pracy z kadrą,

– pwd. Wiktoria Szcześniak – Członkini Komendy ds. programu,

– phm. Krzysztof Miernik – Członek Komendy ds. organizacyjnych,

– pwd. Bartłomiej Jasek – Członek Komendy ds. kwatermistrzowskich.

⚜️ W skład Komisji Rewizyjnej weszły:

– phm. Jolanta Smolarczyk,

– pwd. Małgorzata Kułaga,

– phm. Lucyna Kosmala.

⚜️ Gratulacje i życzenia na nową kadencję Komendantce i Komendzie skladali: hm. Arkadiusz Szostak, Komendant Chorągwi Kieleckiej ZHP i phm. Joanna Pawłowska, Skarbniczka Chorągwi Kieleckiej ZHP, pełnomocniczka Komendanta Chorągwi na Zjazd Hufca.

⚜️ W części oficjalnej Zjazdu brali udział również samorządowcy na czele ze starostą Mirosławem Gębskim, a wśród nich: Tomasz Lato, wójt gminy Masłów, Dariusz Skiba, burmistrz Bodzentyna, Przemysław Łysak, wójt Górna, Wojciech Ślefarski, wójt Zagnańska, a także dyrektorzy szkół: Agnieszka Gołąbek z Bęczkowa, Iwona Zapała z Tumlina, Lidia Rafałka ze Skorzeszyc, Piotr Makuch z Pierzchnicy. Zaproszeni goście odebrali podziękowania za wsparcie rozwoju harcerstwa na terenach gmin i całego powiatu kieleckiego.

Może Ci się również spodoba