Biwak zuchowy 2024

⚜️ Zakończył się nasz Zimowy Biwak Zuchowy, który w tym roku odbył się w Kostomłotach Drugich. Wzięły w nim udział zuchy z: Bęczkowa, Ciekot, Daleszyc, Kielc, Kostomłotów Drugich, Masłowa, Pierzchnicy, Sukowa, Samsonowa, Tumlina, Woli Kopcowej. 😍 Biwak rozpoczął się od apelu, podczas którego każda gromada zaprezentowała swój zuchowy okrzyk. Następnie, w ramach majsterki, zuchy samodzielnie wykonały skarpetkowe bałwanki wypełnione ryżem. Po kolacji przyszedł czas na bal karnawałowy! Były kolorowe stroje, tańce i śpiewy. A dzięki pomocy rodziców zuchów z Kostomłotow Drugich i OSP Ćmińsk, w odwiedziny wpadły bajkowe postacie 😍 Sobotę zuchy spędziły na sportowo: były zawody z wieloma atrakcyjnymi konkurencjami. ⚜️ Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w organizację naszego biwaku. Szczególnie Damian Sławski – Wójt Gminy Miedziana Góra, dyrekcji Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich i 55 Gromada Zuchowa ,,Dzielni Rycerze” z drużynową Malgosią Fert. To chyba nie są nasze ostatnie odwiedziny w gminie Miedziana Góra 😉

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie ćwiczący jogę

Może Ci się również spodoba