Ania Piras laureatką „Świętokrzyskiego Anioła Dobroci”
Ania Piras z 7 Drużyny Harcerskiej im. Karola Kality „Rębajły” z Pierzchnicy i uczennica Szkoła Podstawowa w Pierzchnicy została dziś laureatką XX edycji konkursu „Świętokrzyski Anioł Dobroci”, w którym nagradzane są osoby i organizacje niosące pomoc drugiemu człowiekowi!
Organizatorem konkursu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Kielcach.
Tak przedstawiono Anię ze sceny:
Anna Piras – niezwykła osoba o ogromnym sercu, która łączy swoje talenty artystyczne, sportowe i organizacyjne, aby pomagać innym. Angażuje się w wolontariat, organizuje zbiórki, kiermasze i licytacje. Aktywnie działa na rzecz walki z cukrzycą. Jest ambasadorką dobra i zaangażowania społecznego w Polsce i na świecie.
My dodamy, że druhna Ania bierze bardzo aktywny udział w życiu drużyny i całego hufca, a jej mama jest przyjaciółką drużyny, na którą zawsze możemy liczyć!
Gratulujemy! Jesteśmy bardzo dumni!
fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

