Ania Piras laureatką „Świętokrzyskiego Anioła Dobroci”

⚜️ Ania Piras z 7 Drużyny Harcerskiej im. Karola Kality „Rębajły” z Pierzchnicy i uczennica Szkoła Podstawowa w Pierzchnicy została dziś laureatką XX edycji konkursu „Świętokrzyski Anioł Dobroci”, w którym nagradzane są osoby i organizacje niosące pomoc drugiemu człowiekowi! 😍 Organizatorem konkursu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Kielcach.

👉 Tak przedstawiono Anię ze sceny:

Anna Piras – niezwykła osoba o ogromnym sercu, która łączy swoje talenty artystyczne, sportowe i organizacyjne, aby pomagać innym. Angażuje się w wolontariat, organizuje zbiórki, kiermasze i licytacje. Aktywnie działa na rzecz walki z cukrzycą. Jest ambasadorką dobra i zaangażowania społecznego w Polsce i na świecie.

⚜️ My dodamy, że druhna Ania bierze bardzo aktywny udział w życiu drużyny i całego hufca, a jej mama jest przyjaciółką drużyny, na którą zawsze możemy liczyć!

😍 Gratulujemy! Jesteśmy bardzo dumni!

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Możesz również polubić…