Obóz! 2021

Czuwaj!

Jak co roku zapraszamy Was na Harcerską Akcję Letnią Hufca Kielce-Powiat.

Gdzie? W bazie Hufca Szczekocińsko-Włoszczowskiego w Międzywodziu na Wyspie Wolin.

Kiedy? Od 26 czerwca do 10 lipca 2021.

Dla kogo? Dla harcerzy i osób niezrzeszonych w wieku od 10 do 18 lat.

Cena? 1300 zł. (I rata 800 zł do 10 maja, II rata 500 zł. do 10 czerwca – istnieje możliwość zapłacenia II raty Bonem Wakacyjnym 500+).

Co w cenie?

– przejazd pociągiem z obie strony,

– przejazdy autokarem z dworca na miejsce obozu,

– wycieczki krajoznawcze m.in. do Międzyzdrojów i Dziwnowa

– zakwaterowanie w namiotach 5-osobowych, dostęp do sanitariatów, prysznice, ciepła woda

– posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),

– ubezpieczenie NNW

– wykwalifikowana i przeszkolona kadra (instruktorzy ZHP)

– ciekawy i niepowtarzalny program, zajęcia, wycieczki!

Jak się zgłosić?

Zadzwonić pod jeden z podanych numerów telefonów: 604 876 401 lub 508 150 122 albo napisać maila na adres: izabela.paszowska@zhp.net.pl (Komendantka obozu).

Krótki opis programu:

Program przyjmie specyficzną fabułę – “podróż w czasie”. Oznacza to, że każdy dzień oparty będzie na przyjętym okresie historycznym i w tym zakresie będą realizowane zajęcia fabularne. Uczestnicy będą uczestniczyć w zajęciach: ruchowych, przyrodniczych, historycznych, harcerskich oraz związanych z fabułą obozu. Odbywać się będą także wycieczki piesze (Dziwnów) i autokarowe (Międzyzdroje). Będzie też czas na plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika!

Potrzebne dokumenty: